خانه / اسلایدر / مردودین غدیر سپیدان چه کسانی هستند؟!/ مسئولینی که در نصب پلاکارد تبریک دهه ولایت کوتاهی کردند با دقت بخوانند!!!

مردودین غدیر سپیدان چه کسانی هستند؟!/ مسئولینی که در نصب پلاکارد تبریک دهه ولایت کوتاهی کردند با دقت بخوانند!!!

هفته ای که گذشت مصادف بود با دهه ولایت یا بهتر گفته شود عید غدیر خم روزی که نه تنها عیدی بزرگ بر تمامی مسلمانان جهان می باشد. بلکه تمامی انسانها از این روز بهره مند می شوند. اما…

img_3672

به گزارش سپیدان پرس، سر صحبتمان با وجدان های خفته ای است که از آب و نان بیت المال تزریق می کنند و در نظامی به پاکی و زلالی آبهای روان زندگی می کنند و هر لحظه خود را به رنگ و لعابی در می آورند و در پشت نقابهایی پنهان می شوند و با هزاران ریا و تملق بساط دینداری و ولایتمداری را می گسترانند ولی غافل از هفته ای هستند که بنام مولای متقیان حضرت علی (ع) مزین گشته است .

آقای رئیس با شما هستم!!! با شمایی که  در نوشتن پلاکارد تبریک هفته ولایت را بر سردرب اداره ات کوتاهی کرده ای. اداره ای که شاید هزاران بار شاهد پذیرایی آنچنانی و ریخت و پاش های میلیونی تان بر میهمانان خاص خودتان بوده است.

آقای مسوول برای هم طراز خودت که تازه از سفر برگشته حاضری بنر ۳۰ هزار تومانی با اندازه ی ۵ متری نصب کنی و نام مبارکت را نیز بزرگتر از نام آن بزرگوار بنویسی . ولی حاضر نیستی یک بنر ۱ متری ۵ هزار تومانی برای تبریک عید غدیر خرج کنی!

آقای مدیر وقتی مدیر ارشدت به اداره ات می آید برای عرض ارادت برای او بنری ۱۰ متری نصب می کنی و نهار پرسی ۱۵ هزار تومان با دسر ۵۰ هزارتومانی در نظر می گیری ولی حاضر نیستی …!!!

آقای رئیس حاضری برای مدیر کلی که تازه به تخت مدیرت جلوس کرده هدیه ای نیم میلیونی بخری و تازه هنگام رفتنش بعد از ۱ سال دوباره هدیه ای به همان ارزش برایش هدیه بدهی . ولی حاضر نیستی …!!!

آقای رئیس اگر به دور و بر میز کارت و کتابخانه ی پشت سرت نظر بیاندازی مملو است از کتابهایی که شاید فقط برایت حالت نماد پیدا کرده، خوب دقت کنی کتاب نهج البلاغه سخنان آن بزرگ مرد تاریخ است که در سالروز ولایتش برایش تبریک نگفتی…!!!

حالا می گذریم از اینکه با خودروی اداره به کجاها سفر کرده ای ، یا سر میز چه کسانی دم از بیت المال و زده ای… چند میلیون خرج پایه بنری کرده ای که هیچ نشانی در روزها و اعیاد مذهبی از تبریک در آن نیست. ولی نمی توانیم از این یک موردت  بگذریم..!!!

امیدواریم مسوولین ذیربط در شورای اداری شهر و در راس آنها فرمانداری شهر که تاکیدا از کلیه ادارات خواست تا بنر مناسبتی ایام را نصب کنند! نسبت به موضوع حاضر رسیدگی کنند و از این موضوع براحتی نگذرند چرا که باید دهه ولایت را خدمتگزاران فاطمیه، خدمتگزاران علویه، خدمتگزاران صادقیه، خدمتگزاران دهه ولایت و امامت کبری احیا کنند.

در پایان از ادارات و نهادهایی که بنر تبریک ایام دهه غدیر را نصب کردند؛ صمیمانه تقدیر و تشکر مینمائیم.

لیست اداراتی که بنر مناسبتی عید غدیر را نصب نکرده اند:

اداره آبیاری شهرستان سپیدان!!!

اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سپیدان!!!

اداره منابع آب شهرستان سپیدان!!!

اداره محیط زیست شهرستان سپیدان!!!

انتهای پیام/

 

img_3657 img_3658 img_3659 img_3660 img_3661 img_3662 img_3663 img_3664 img_3665 img_3666 img_3667 img_3668 img_3669 img_3670 img_3671  img_3673 img_3674 img_3675 img_3676 img_3677 img_3678 img_3679 img_3680

img_3656

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *