خانه / اسلایدر / تجلیل از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام

تجلیل از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام

به گزارش سپیدان پرس، در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئول عتبات عالیات استان و برخی از مسئولین در سالن اجتماعات سپاه ناحیه سپیدان برگزار شد.

امام جمعه سپیدان با تشکر از همه مردم و مسئولینی که تلاش های فراوانی در جهت راه اندازی این موکب کردند گفتند: بحمد الله و عنایت امام حسین علیه السلام توانستیم موکبی را بنام سپیدان و برای خدمات رسانی به زائران کربلا برپا کنیم که اخلاص و شور و اشتیاق مردم در این خصوص وجه متمایز این حرکت زیبا و ارزشمند بود چراکه به عینه عنایات امام حسین علیه السلام و اخلاص همه کسانی که زحمت می کشیدند را می دیدیم.

قاسمی مسئول ستاد عتبات عالیات استان ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه، مردم و مسئولین گفت: با توجه به اینکه دیگر شهرستان های استان از شش ماه قبل از اربعین مقدمات موکب شهرستان نشان را فراهم کرده بودند سپیدان در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست موکب مربوط به شهرستان را برپا کند.

قاسمی با بیان این نکته که برپایی موکب مستلزم هماهنگی کامل با دولت عراق است اظهار داشت: شما مردم با تلاش های فراوان و پیگیری های امام جمعه و ستاد عتبات عالیات توانستید یکی از بهترین موکب های ایران را برپا کنید که به لحاظ نزدیکی به حرم، امکانات و خدمات رسانی، حمام ها و سرویس های بهداشتی، چادرها و بسیاری موارد دیگر به نحو احسن اجرا و انجام دهید که جای تشکر و تقدیر فراوان دارد.

در ابتدای این دیدار سرهنگ رستمی فرمانده سپاه ناحیه سپیدان، علیضامن امیری مسئول دفتر امام جمعه و قاسم سخایی مسئول مالی موکب، سخنرانی و گزارشات مربوطه را ارائه دادند.

گفتنی است شهرستان سپیدان با برپایی موکب امام حسن عسکری علیه السلام در خود شهر کربلا با ۱۱ چادر ۱۰۰ متر مربعی اسکان به مدت ۱۶ روز، هر شب بیش از ۲۰۰۰ نفر را اسکان داد که مجموع هزینه مالی جاری ۱۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است.

در پایان این مراسم از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام با اهداء لوح تقدیری از طرف نهاد امامت جمعه سپیدان تقدیر و تشکر شد.

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *