خانه / اسلایدر / دیدار رئیس جدید جهاد کشاورزی با امام جمعه سپیدان

دیدار رئیس جدید جهاد کشاورزی با امام جمعه سپیدان

به گزارش سپیدان پرس، آقای باصری رئیس جدید جهاد کشاورزی شهرستان با امام جمعه دیدار کردند.

در این دیدار امام جمعه سپیدان با تبریک هفته بسیج به همه مسئولان بسیجی خطاب به حضار گفتند: فرصت ها را از دست ندهید و با تلاش و خدمتی که به کشور و مردم می کنید قرب الهی را برای خود به ارمغان آورید.

سید عبدالرحمن موسوی انور اشاره به وضعیت کشاورزی شهرستان کردند و افزودند: در بخش کشاورزی، آموزش بسیار اهمیت دارد و این موضوع می‌تواند زمینه رشد را بیشتر و راندمان کار را بالا ببرد.

ایشان در ادامه بیان کردند: جهاد کشاورزی جایگاه ویژه ای دارد و از ابتدای انقلاب خدمات بسیاری انجام داده که اکنون شما هم باید با کار و مدیریت جهادی و انقلابی انجام وظیفه کنید و نهایت تلاش خود را در جهت جذب سرمایه گذار و حمایت از آنان انجام دهید.

امام جمعه سپیدان اظهار داشت: شهرستان منابع و پتانسیل بسیار بالایی در حوزه کشاورزی دارد که متاسفانه از این ظرفیت به خوبی استفاده نشده و فعال شدن این بخش با مدیریت خوب می تواند اشتغال زایی و رونقی برای شهرستان ایجاد کند.

در ادامه باصری رئیس جهاد کشاورزی گفت: عده ای می گویند باصری بیضایی است اما بیضایی و اردکانی برای من فرقی ندارد و تلاشمان برای پیشرفت شهرستان می کنیم و سعی داریم ارتباطی خوب و مثمر ثمری با استان، کشور و مراکز پژوهشی برقرار کنیم تا کشاورزی شهرستان از لحاظ کمی و کیفی به جایگاه اصلی خود و شایسته شهرستان برسد.

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *