خانه / دسته‌بندی نشده / در هفتمین روز از هفته پدافند غیر عامل / مانور پدافند غیر عامل در شرکت شام شام

در هفتمین روز از هفته پدافند غیر عامل / مانور پدافند غیر عامل در شرکت شام شام

به گزارش سپیدان پرس، همزمان با هفتمهین روز از هفته پدافند غیرعامل مانور پدافند غیرعامل با حضور معاون فرماندار، بخشدار همایجان و جمعی ازمسئولین شهرستان و دستگاههای خدمات رسان در شرکت صنعتی پروتئینی شام شام برگزار شد.

فریدونی رییس اداره صنعت معدن و تجارت هدف از برگزاری این مانور را ارتقا آمادگی واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان دانست. وی اعلام داشت با اجرای اینگونه برنامه ها واحدهای تولیدی و دستگاههای خدمات رسان محک خورده تا در زمان بحران یا حادثه کمترین آسیب را دیده و بتوانند حادثه را بخوبی مدیریت نمایند.

در ادامه فریدونی از مدیریت شرکت شام شام در خصوص برگزاری مانور و همکاری لازم، این واحد با عوامل پدافند غیر عامل شهرستان تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه برنامه معاون فرماندار سپیدان هدف از برگزاری این مانور را سنجش میزان آمادگی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان شهرستان در مواقع بروز حوادث و مقابله فوری با شرایط اضطراری ناشی از حملات نظامی و همچنین تمرین بازیابی و خدمات رسانی به آسیب دیدگان در نتیجه حملات برشمرد.

فرهاد جهانخواه در ادامه تصریح کرد: افزايش هماهنگی و تعامل بين ارگانهای امدادی و همكار، استفاده از تجهيزات تخصصی، شناسايی نقاط ضعف و قوت و ايجاد حس اعتماد به نفس در ميان كاركنان شركت از ديگر نتايج اين مانور اعلام کرد.

معاون فرماندار سپیدان عملکرد دستگاههای خدمات رسان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: دراین مانور آنچه برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است زمان حضور نیروهای امداد رسان و سرعت امداد رسانی آنهاست که با توجه به بررسی های صورت گرفته، عملکرد و سرعت عمل نیروها در این مانور خوب و قابل قبول بود اما نواقصی نیز وجود دارد که باید مرتفع شود.

گفتنی است؛ این مانور با همكاری مجموعه سپاه پاسداران و بسیج پایگاه فتح، فرمانداری سپیدان، اداره صنعت معدن و تجارت، نیروی انتظامی و همچنین دستگاهای عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان ازجمله آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر برگزار شد.

قابل ذکر است که دوره آموزشی اطفا حریق و امداد و نجات قبل از مانور جهت کارکنان واحد تولیدی شام شام توسط سازمان آتش نشانی اردکان و هلال احمر سپیدان برگزار گردید. واحد تولیدی شام شام با دارا بودن ۳۰۰ نفر پرسنل و تولید فراوردهای گوشتی در بخش هماشهر سپیدان مشغول بکار می باشد.

روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت سپیدان

 

همچنین ببینید

تجلیل از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام

به گزارش سپیدان پرس، در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئول عتبات عالیات استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *