خانه / دسته‌بندی نشده / چهار علامت عدم علاقه مرد به زن

چهار علامت عدم علاقه مرد به زن

چهار علامت وجود دارد که نشان می دهد مرد، زن را دوست ندارد:

اگر این چهار علامت را داشت یعنی زنش را دوست ندارد و اگر غیر از این بود و اگر دشنام بدهد،کتک بزند نمیشود گفت زنش را دوست ندارد.

۱- به توسعه زندگی نمی پردازد و حتی فکر نمیکند. مرد و زن حتی اگر دعوا هم کنند اما مرد مثلا باید به فکر این باشد که جای جدیدی را اجاره کند نه این که بگوید به من ربطی ندارد و… .

۲- به امورات زندگی بی اعتنا است. یک وقت فرصتش را ندارد و یا قادر نیست، آن را نمیگوییم. شرایط دارد و فرصت هم هست اما اعتنانمی کند.

۳- از پذیرایی زن استقبال نمیکند. خدماتی را که به او میدهد نفی میکند. برایش چای میبری، میگوید کسی چای خواست؟ لباسش را اتو میزنی، میگوید: چرا از آدم سوال نمیکنی؟

۴- برخلاف تفکر خانمها که فکر میکنند مرد، زن را به دو بخش جسم و روان تقسیم میکند و چون جسم مورد نیازش است، بهره میبرد. اما به روان اعتنا ندارد. مردی که زنش را دوست ندارد، از بدن او فراری است. اگر آقا به من توهین کرده و بعد هم گفته برو گمشو. شب آمده تو را درآغوش خود گرفته میگویم این تو را دوست دارد.عصبانیت صبح از روی خشونت است و تمام شده است. در حالیکه برای زن درکش سخت است و میگوید این چه دوست داشتنی است. اگر مردی، زنش را دوست نداشته باشد. خانم هرچند تقلا کند برای ارائه خودش، به او اعتنایی نمی شود.

در ضمن این چهار علامت باید با همدیگر وجود داشته باشد. چون ممکن است آقایی که مشغله هایش زیاد است، زیاد متوجه پذیرایی زن نشود. یا آقایی که سرش بسیار شلوغ است، امورات ماهها روی هم تلنبار بشود. یا مردی که دچار افسردگی شده باشد به بدن زن اعتنایی نکند در حالیکه زن و زندگیش را دوست دارد. پس این چهار علامت باید درکنار هم باشد. تا بتوانیم این نتیجه را بگیریم.

همچنین ببینید

تجلیل از خیرین و خادمین موکب امام حسن عسکری علیه السلام

به گزارش سپیدان پرس، در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئول عتبات عالیات استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *