خانه / اسلایدر / رئیس دادگستری فارس فردا با مردم سپیدان دیدار حضوری دارد

رئیس دادگستری فارس فردا با مردم سپیدان دیدار حضوری دارد

رئیس دادگستری استان فارس جناب آقای القاصی مهر فردا با حضور در مسجد جامع شهر با مردم دیدار حضوری خواهد داشت.

به گزارش سپیدان پرس، یکی از اموری که اهمیت ویژه دارد و بدون شک یکی از مهم ترین وظایف مسئولین ایجاد ارتباطات دو سویه مردمی است. به لحاظ اهمیت غیر قابل انکار، ارتباطات مردمی از میان سایر نقش های تعریف شده مسئولین نمایان تر و بارزتر می باشد.

در این ارتباط دو سویه چهره به چهره، اقناع و جلب رضایت ارباب رجوع، شناخت و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف از مباحثی است که مسئولین سازمان و ادارات می بایست مد نظر قرار دهند. بدست آوردن رضایت مندی مردم در سیستم اداری نظام اسلامی ایران باید هدف نهایی تکریم باشد و هر مسئولی نه بخاطر دستورالعمل و بخشنامه و نه بعنوان یک وظیفه اضافی در کنار سایر وظایف، بلکه بعنوان یک وظیفه انسانی و دینی باید آن را مورد توجه قرار دهد.

در حکومت علوی نیز، «پرسشگری» یکی از حقوق مسلم مردم و در نتیجه «پاسخگویی» نیز از عمده ترین وظایف مسئولین محسوب می شود. توجه به خواسته های مشروع و به حق مردم و ارتباط مستقیم با آنان و ارائه پاسخ موثر به سوالات مردم حتی اگر پرسش مطرح شده از جانب مردم، چندان منطقی نباشد نیز مورد تاکید می باشد و میتواند نتایج موثر و مهمی همچون «شناسایی مطالبات مردم، رفع مظالم و بی عدالتی در سطح جامعه، ایجاد حس همدلی و هم زبانی و پاسخگویی به نیازهای جامعه» در بر داشته باشد.

لازم به ذکر است این دیدار روز شنبه مورخ ۱۱ شهریورماه ۹۶ راس ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع شهر اردکان برگزار میشود.

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *