خانه / اسلایدر / سخنان مهم فرماندار سپیدان در جلسه توجیهی نمایندگان!/ عوامل اجرایی به عنوان فرماندار در شعب اخذ رای هستند

سخنان مهم فرماندار سپیدان در جلسه توجیهی نمایندگان!/ عوامل اجرایی به عنوان فرماندار در شعب اخذ رای هستند

شبیر زارع خفری فرماندار و رئیس انتخابات شهرستان سپیدان در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار شهرستان این عوامل اجرایی را بعنوان فرماندار در شعب اخذ رای دانست.


به گزارش سپیدان پرس، جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان سپیدان با حضور جمعی از نمایندگان منتخب فرماندار در سالن فرماندار برگزار شد.
شبیر زارع خفری اظهار داشت :به برکت نظام جمهوری اسلامی ما تمامی امور آزادانه انتخاب میکنیم ومسئولین را با واسطه وبدون واسطه انتخاب میکنیم که البته برای اینکه این حق انتخاب به ما داده شود خون های زیادی ریخته شده است وشهدا جان خود را با رشادت واز خودگذشتگی فدا نمودند که حق انتخاب به ما داده شود.
وی با تاکید برقانون گرایی وضرورت شناخت وظایف محوله به عوامل اجرایی انتخابات تصریح کرد؛ ما مجریان برگزاری انتخابات باید نسبت به قانون ووظایف مربوط به خود آگاهی کامل داشته باشیم وبرابر ضوابط عمل نماییم تا از ایجادهرگونه تخلف در انتخابات جلوگیری کنیم زیرا اگر یک رای هم کم و زیاد شود ما مسئول هستیم وقابل جبران نخواهد بود.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان سپیدان نمایندگان فرماندار را فرماندار حاضردر شعب اخذ رای دانست وافزود؛ شما امروز هرکدام یک فرماندار هستید و اقتدارشما پیشرفت کار شما رابه همراه خواهد داشت وبا منظم بودن ،قانونمند بودن وتقسیم کار میتوانید آرامش را از ابتدا وپایان کارانتخابات تضمین کنید .
نماینده عالی دولت در سپیدان بابیان اینکه فلسفه وجودی بشر، انسانیت وآزادی این است که آنچه را برای خود می پسندیم برای دیگران پسندیم می باشداظهار داشت:اگر ما بخواهیم حق به حقدار برسد باید آنچه را برای خود خوب میدانیم برای دیگران نیز خوب بدانیم وبا تعامل وهمکاری هم تلاش نماییم تا یک انتخابات سالم وبدون دلهره در شهرستان برگزار کنیم ودیدگاه خود را عوض کنیم و رسالت خود را این بدانیم که با برگزاری یک انتخابات سالم این امر را برای فرزندان وکشور خود نهادینه کنیم.
زارع خفری در پایان برحضور ومشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد وافرود؛تبلیغ برای کاندید وشخص خاص در روز انتخابات تخلف محسوب میشود ولی ماباید برای مشارکت حداکثری مردم تبلیغ نماییم تاانتخاب شوندگان خوب انتخاب شوند وانتخاب کنندگان نیز خوب انتخاب کنند.
در ادامه مدنی زاده رئیس اطلاعات شهرستان هدف اصلی انتخابات را ایجاد وحدت ملی وهمبستگی ملی دانست وافزود؛ در تمامی امور ملاک ومعیار ما باید قانون باشد واگر آن را اجرا کنیم پیش خودمان وخدای خود راضی وسربلند هستیم.
وی جایگاه نماینده فرماندار را در شعب اخذ رای همانند جایگاه فرماندار در برگزاری انتخابات دانست وافزود؛تمامی عوامل اجرایی شعب اخذ رای باید با نماینده فرماندار هماهنگ باشند .

انتهای پیام/خبرنگار برومند

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *