خانه / اسلایدر / اگر سربازان گمنام امام زمان نبودند؛ چه می شد؟!

اگر سربازان گمنام امام زمان نبودند؛ چه می شد؟!

گمنامی را نمی توان در نام خلاصه و معنا کرد، این نامِ پرآوزه مختص آنهایی است که بی نام و نشان ۲۴ ساعته در انجام وظیفه ذاتی خود در تلاشند و یقیناً امنیتی که در ایران اسلامی وجود دارد به برکت سرباز گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.

به گزارش سپیدان پرس، ولادت حضرت ولی عصر(عج)، اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان فرصتی شد از کارآمدی و امنیت بخش ترین نیروهای انقلابی جهان و ایران اسلامی یاد کنیم که گمنام وار و بی منت خود را وقف ایران زمین کرده است.

بی شک امنیت واژه ای است که هر شخصی می تواند آن را در ایران اسلامی معنا کرده و مصداق عینی این مهم را با تلاش های سربازان نام آشنا ولی بی نشان سربازان گمنام تداعی بخشد.

امنیتی که امروزه مرهون حضور انقلابی نیروهای جان بر کف سربان گمنام است؛ به عبارتی اگر این انقلابیون نبودند مانند دیگر کشورهای منطقه قطع‌به‌یقین جنگ و تجاوز بر سر ایران اسلامی نیز سایه می‌انداخت.

سربازان امام عصر(عج) در جزیره ایران زمین که دورتادور آن را داعشی ها، سعودی ها، تروریست های شرق کشور و ناو های بی غیرت آمریکایی محاصره کرده اند؛ چنان امنیتی را همگام با دیگر نیروهای مسلح تدارک دیده اند که حتی بزرگ ترین نیروهای امنیتی جهان (انگلیس، فرانسه، آمریکا) هم در برابر جلیقه های انتخاری دشمن، این ظرفیت را نداشته و ندارند.

به روایت این امنیت حتی روزنه ای برای نفوذ فیزیکی دشمن در خارج از مرز ها قابل مشاهده نیست و ای کاش چنین امنیتی را در جلوگیری از قاچاق کالا و ارز به نمایش می گذاشتیم!

امروزه حتی حضور در عرصه های متعدد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … در سایه از خودگذشتگی هزاران سرباز بی نام و نشانی است که هم اکنون شرایط را برای عده‌ای فراهم می کند تا فریاد سر دهند که برجام سایه جنگ را از سر کشور کم کرده‌ است و تا اینگونه امنیت را به نفع خود مصادره کند!

در حالی که اگر سربازان گمنام فقط لحظه ای غفلت می کردند، نه برجامی بود، نه میز مذاکره‌ای، نه مذاکره کننده ای و نه حتی سرزمینی!

نتیجه آرامش بخش این حضور انقلابی در صحنه های متعدد کشوری این ظرفیت را به ایران اسلامی بخشیده است که شاید نامی از حضّار در صحنه نباشد ولی مدالی چون پرچم سه رنگ ایران اسلامی بر گردن آنها درخشان است و نامی پرآوزه با عنوان «الله» که این روزها همه را به تسخیر خود در آورده است.

از جمله کارهای متعدد این سربازان جان برکف دستگیری رئیس گروهک تروریستی ریگی، دستگیری جاسوسان در خاک کشورمان، جلوگیری از نفوذ سرویس‌های خارجی ضد انقلاب، تقابل با نفوذی های دشمن، داعش، شیطنت های آل سعود و آمریکا و کارهای متعدد دیگری می‌باشد که در راستای تامین امنیت مردمان این مرز و بوم صورت می‌گیرد، سربازانی که در گمنامی از جان خود گذشته‌اند تا امروز ایران به کشوری تبدیل شود که امنیت آن زبان زد در دنیا باشد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *