خانه / اسلایدر / ماجرای اهداء قرآن به اعضای هیئت نظارت و اجرایی انتخابات سپیدان چه بود؟!

ماجرای اهداء قرآن به اعضای هیئت نظارت و اجرایی انتخابات سپیدان چه بود؟!

رئیس ستاد انتخابات سپیدان در جمع بازرسان انتخابات این شهرستان گفت: از ابتدا یک جلد کلام الله مجید به هیات نظارت و اجرایی شهرستان اهدا کردیم و آنها به این کتاب مقدس سوگند یاد کردند که منافع عموم را برمنافع شخصی خود ،خانواده و قوم ترجیح دهند تا انتخابات سالم برگزار شود.

به گزارش سپیدان پرس، کارگاه آموزشی و توجیهی بازرسان شعب اخذ رای در حوزه شهرستان سپیدان با حضور شبیر زارع خفری فرماندار، امیری بازرس معین استاندار  فارس درسپیدان و جمعی از مسئولین و بازرسان انتخابات شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه زارع خفری رئیس ستاد انتخابات سپیدان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: هدف ما این است تا با همدلی و همکاری انتخابات را در عین صحت و سلامت برگزار کنیم.

وی ادامه داد: به برکت نظام جمهوری اسلامی مردم در تعیین سرنوشت خود دخیل هستند و مشارکت دارندو مسئولان نظام جمهوری اسلامی را با واسطه وبدون واسطه انتخاب می کنند.

نماینده عالی دولت در سپیدان  با اشاره به شرح وظایف در نظر گرفته شده برای بازرسان خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی تبیین وظایف بازرسان شعب به منظور نظارت هرچه دقیق تر بر حسن اجرای فرآیند انتخابات و اخذ آرای مردمی است.

زارع خفری با گذری برنحوه برگزاری انتخابات در دوره های گذشته بیان کرد؛ امسال ما تلاش نموده ایم تا انتخاباتی سالم در شهرستان برگزار کنیم در همین راستا از ابتدا یک جلد کلام الله مجید به هیات نظارت و اجرایی شهرستان اهدا کردیم و آنها به این کتاب مقدس سوگند یاد کردند که منافع عموم را برمنافع شخصی خود ،خانواده وقوم ترجیح دهند تا انتخابات سالم برگزار شود و اکنون از شما بازرسان نیز انتظارداریم با رعایت مواد گفته شده در این جلسه در حوزه ای که حضور دارید مداخله نکنید و فقط براساس وظایف محوله و تقسیم شده عمل نمایید تا زمینه سوء استفاده برای افراد محیا نگردد.

وی در پایان افزود؛ امنیت و اقتدار کنونی ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا است به همین دلیل برگزاری انتخابات که بزرگترین نماد مردم سالاری است رسالت بسیار سنگینی است که انتظار میرود همه شما وظیفه ای را که برعهده شماگذاشته شده است بخوبی انجام دهید ومطمئن باشید اگر این وظیفه را بخوبی انجام دهید نتیجه آن را نیز در همین دنیا خواهید دید.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی نکات لازم با عنوان آنچه که یک بازرس باید بداند توسط امیری مسئول معین استانداری فارس وسایراعضا آموزش داده شد.

انتهای پیام/خبرنگار برومند

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *