خانه / اسلایدر / خطیب نماز جمعه سپیدان: کاندیدهای شوراهای شهر و روستا در سپیدان مردم را در حالت رودربایستی برای رای دادن قرار ندهند!+ تصاویر

خطیب نماز جمعه سپیدان: کاندیدهای شوراهای شهر و روستا در سپیدان مردم را در حالت رودربایستی برای رای دادن قرار ندهند!+ تصاویر

امام جمعه سپیدان: با هیاهو و جنجال کسی رای نمی آرود! کاندیدهای شوراهای شهر و روستا مردم را در حالت رودربایستی برای رای دادن قرار ندهند! انتخابات باید آزادانه و آگاهانه باشد.

به گزارش سپیدان پرس، حجت الاسلام و المسلمین موسوی انور در خطبه های این هفته نماز جمعه سپیدان با اشاره به دعوت امیر المومنین به رعایت تقوی الهی بیان داشت: سود رعایت تقوی الهی برای خودمان است. وی تصریح کرد: خسارت هایی که انسان می بیند نتیجه بی تقوایی است!

مشروح اظهارات خطبه دوم نماز جمعه این هفته سپیدان را در ادامه خواهید خواند.

 • تکریم و تعظیم اعیاد شعبانیه باعث انبساط جامعه و روح مومنین و مومنات می شود و باعث فرح و شادی و نشاط می شود. حب اولیای الهی را با تعظیم شعار دینی در ایام مختلف در فرزندانتان نهادینه کنید.

 

 • حضور سبز پوشان راست قامت سپاه پاسداران در کنار دیگر نیروهای مسلح سبب امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی شده است. دشمنان بهتر از ما این جمله تاریخی حضرت امام(ره) که فرمود: اگر سپاه نبود کشور هم نبود؛ را درک کرده و می فهمند. متاسفانه رسانه های و ماهواره ها مانع از فهم و درک این واقعیت این جمله تاریخی می شود.

 

 • عنوان خلیج فارس حاکی از نشان و هویت تاریخ ملت ایران اسلامی است. غربی ها و اعراب این نوکران حلقه به گوش بدانند خلیج نیلگون فارس همیشه خلیج فارس است و جزایر سه گانه جزء لاینفک ایران اسلامی بوده، است و خواهد بود.

 

 • عملیات بیت المقدس به عنوان معجزه سرخ تاریخ، پیروزی را معنا و استقامت را تفسیر کرد. امروز هم اگر به همین جوانان آرمان گرا که در دنیا بی مانند هستند، در عرصه های مختلف اعتماد کنیم حماسه ایی سرخ تر را رقم خواهند زد. مسئولین به این قدرت و نیروی انسانی لایزالی که خداوند در اختیار این مملکت قرار داده تکیه و اعتماد کنند.

 

 • روز تولد قمر بنی هاشم علیه السلام به عنوان روز برادر جهت تحکیم روابط برادری مطرح و ارج نهاده شود.

 • جوانان ما به شغل و منصب دولتی عادت نکنند! کار را به عنوان وظیفه واجب دینی در وجود خود نهادینه کنند.

 

 • دستگاه های تبلیغی و مسئولین استفاده از کالاهای ایرانی را به عنوان یک ارزش اجتماعی در بین فرهنگ سازی کنند و در مقابل استفاده از کالای خارجی را به عنوان یک ضد ارزش مذمت کنند.

 

 • نقش مطبوعات در زندگی انسان ها بسیار بالا است. متاسفانه نقش مطبوعات و رسانه در شهرستان سپیدان بسیار ضعیف است.

 

 • انتخابالت قدرت چانه زنی ایران اسلامی را در معادلات بین المللی بالا می برد و به عنوان یک برگ برنده و امتیازی برا ما محسوب می شود. نکته اصلی انتخابات حضور حداکثری مردم است. انتخابات نمایشگاه قدرت مردم ایران اسلامی در عرصه های بین المللی است.

 

 • هیچ عاملی، حرفی و… نباید گفته شود که باعث ناامیدی مردم شود. تمام رسانه ها، مطبوعات، افراد تاثیر گذار، مسئولین ، مردم و… باید تمام هم و غمشان حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد. اگر کسی خلاف این مهم را در پی گیرد چه خیر خواهانه و چه غافلانه خیانت کرده به نظام، مردم و مملکت است.

 

 • از همه کسانی که به عنوان کاندید چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه شوراهای اسلامی شهر و ورستا ثبت نام و باعث گرم شدن تنور انتخابات شدند؛ تشکر و قدردانی می کنیم.

 • هر کسی که از فیلتر های شورای نگهبان و هیئت نظارت عبور کرد برای ما محترم است. هر کسی توانمندی های خود را به نمایش و معرفی کند.

 

 • کاندیدها نخبه ها و نماد ادب این مردم هستند؛ امیدوارم شرایط و قوانین مناظرات تلوزیونی را رعایت کنند و به دور از وعده و وعید، دروغ، سیاه نمایی و به قول حضرت آقا با نگاه به درون کشور خود و برنامه های دولتشان را معرفی کنند. نگاه درون گرا با پیروزی همراه است و لا غیر!!!

 

 • با هیاهو و جنجال هم کسی رای نمی آرود! مردم کار می خواهند! معضلات و مشکلات عدیده مردم باید حل شود.

 

 • در شورای شهر و روستا هم کاندیدها مردم را در حالت رودربایستی برای رای دادن قرار ندهند! انتخابات باید آزادانه و آگاهانه باشد.

گفتنی است در پایان نماز از کارگران و کارفرمایان برتر از منظر اداره کار شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

 

 

   

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *