خانه / اسلایدر / سهم اردکان فارس از وزیری که آمد؛ اما نیامد!!/ نشست اتومبیلانه وزیر بهداشت در پشت درب شهر اردکان فارس!!!

سهم اردکان فارس از وزیری که آمد؛ اما نیامد!!/ نشست اتومبیلانه وزیر بهداشت در پشت درب شهر اردکان فارس!!!

مفاد نشست اتومبیلانه وزیر بهداشت در پشت درب شهر اردکان فارس!!! چه بود؟!/ وزیری که افتخار نداد به شهر هزار مسجد وارد شود!!!

به گزارش سپیدان پرس، در حاشیه سفر  هیئت دولت به استان فارس؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت با حضور در چند شهرستان از مراکز درمانی بازدید کرد. دکتر قاضی زاده هاشمی که قرار بود به شهر اردکان مرکز شهرستان سپیدان نیز سفر کند؛ پشت درب شهر با مسئولین محلی دیدار کرد!!! حاصل این نشست که در اتومبیل انجام شد!!! دستور تامین اعتبار سه طرح مهم در شبکه  بهداشت و درمان سپیدان بود.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان در خصوص نشست اتومبیلانه وزیر بهداشت دولت اعتدال این گونه توضیح داد!!!:

در حاشیه سفر  هیئت دولت به استان فارس نشستی با حضور  دکتر ” سید حسن قاضی زاده هاشمی ” وزیر محترم بهداشت ، دکتر “محمد هادی ایمانیه”  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،   سید “علا الدین خادم” نماینده  مردم شهرستان سپیدان در مجلس شورای اسلامی و “شبیر زارع خفری”  فرماندار  شهرستان سپیدان برگزار و دستور تامین اعتبار سه طرح مهم در شبکه  بهداشت و درمان سپیدان صادر گردید.

سید “علاالدین خادم” گفت : با توجه به توریستی بودن شهرستان سپیدان و نیاز مبرم به آمبولانس جهت ارائه خدمات مناسب به شهروندان وزیر محترم بهداشت دستور تحویل یک دستگاه آمبولانس  با تجهیزات کامل را به شبکه بهداشت و درمان سپیدان صادر نمود.

وی افزود : با توجه به  اینکه ظرفیت بیمارستان امام حسین (ع) سپیدان ۹۶ تخت خوابی بوده است و تا کنون مجوز بیمارستان ۴۸ تخت خوابی را داشتیم با دستور وزیر محترم بهداشت چارت سازمانی و تشکیلاتی بیمارستان امام حسین (ع) سپیدان از ۴۸ تخت خوابی به ۹۶ تخت خوابی تغییر کرد و در آینده نزدیک امکان جذب نیروهای مختلف ائم از پزشک ، پرستار و سایر نیروهای کادر درمانی فراهم می گردد.

در ادامه “شبیر زارع خفری” فرماندار شهرستان سپیدان گفت  :  با توجه به شروع کار  دانشکده باقرالعلوم سپیدان از سال ۹۳ تا کنون هیچ گونه بودجه اختصاصی برای این دانشکده مصوب نشده بود که با  پیگیرهای انجام شده و دستور وزیر بهداشت ردیف بودجه اختصاصی برای دانشکده باقرالعلوم سپیدان  مصوب گردید.

لازم به ذکر است وزیر محترم پس از نشست اتومبیلانه راهی بخش بیضاء شد و چند طرح درمانی را در آن بخش!!! افتتاح نمود…

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

14 نظرات

 1. با سلام خدمت همه دوستان
  با توجه به اين نشست واقعا فكر ميكنيد بايد سپيدان چقدر پيشرفت كنه نميدونم از مسولين شهرستانه يا استان كه اين شهرستان با اين همه پتانسيل و اين اكو توريسم فوقالعاده و منابع گردشگرى تازه بايد التماس يك امبولانس كنه واقعا چه فتوحاتى
  كاش مجوز چهارتا كارخانه اب معدنى مي داديد تا اين هفته ايى يك روز اب هم ميبردند تا خيالشان راحت ميشد تا پشت درب شهر هم نميامدند ديگر بصورت ويدئو كنفرانس همه را حل ميكردند (قرار نيست نه بودجه نه پروژه نه كار عمرانى شود) حرف هم از رَآه دور كم خرجتر است خدا قوت دلاور خسته نباشى
  بقول دوستان دو نوع مدير رفتنيست
  ١-خيلى كار ميكند
  ٢-خيلى كار نميكند
  از أولى مي ترسند جاى مافوقش را بگيرد و دومى بى كفايتى مافوقش را ثابت ميكند پس در حد يك امبولانس خوبه نه أولى نه دومى

  • مثلا بقیه دستگاهای دولتی و غیر دولتی برا این اکو توریسم چکار کردن

  • من نميدونستم با يك امبولانس آنقدر خوشخحال ميشويد
   من نگاهم كلام است نه يك دستگاه
   با اين پاسخ جوابم را گرفتم من از همه معذرت ميخوام انشاالله ٤سال ديگه امبولانس بعدى

 2. یک شهروند و پرسنل شبکه بهداشت

  تا آنجایی که من میدانم طی سه سال اخیر پنج دستگاه آمبولانس به شهرستان سپیدان اختصاص داده شده است که در مقایسه با خیلی از شهرستان های دیگر استان فارس، این عدد چشم گیر است.
  اگر اختصاص پنج امبولانس طی سه سال اخیر کار خاصی نیست؛
  اگر ساخت ۱۵ خانه بهداشت کار خاصی نیست؛
  اگر خرید دستگاه سی تی اسکن، رادیولوژی دیجیتال و ده ها دستگاه دیگر کار خاصی نیست؛
  اگر هزینه کرد بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال طی چهار سال گذشته در بخش سلامت شهرستان، از نظر بعضی دوستان محترم و بزرگوار به چشم نمی آید؛ بهتر است قضاوت را به عامه مردم بزرگوار و محترم شهرستان بسپاریم.

 3. واقعا باید تاسف خورد به حال این شهر با این سطح دید و این نوع نگرش و تفکر .
  اگر تجهیزاتی یا امکاناتی بیاد یه جور انتقاد میکنن . کاش انتقاد تخریب میکنن . اگه هم نیاد که زمین و زمان رو به هم میدوزن که این چه وضعیه و …

  بابا ملت به چه ساز شما باید ….
  به نظر من که طرح های خوبی بود . و هر کدوم یه قطب و یه اعتبار هست برا شهرستان

 4. با سلام
  خب اگه چارت سازمانی بیمارستان افزایش پیداکنه بالطبع بحث افزایش نیروو اشتغاال زائی پیش میاد یعنی دو برابر پرسنل موجود در بیمارستان که این خبر خوشحال کننده ای واسه من که کارشناس اتاق عمل هستم و فارغ التحصیلهای دانشگاهی خصوصا در رشته های بهداشتی درمانی شهرستان بحساب میاد ، ان شاء الله مسولین به جد این موضوع رو پیگیری کنن تا محقق بشه با تشکر….

 5. باسلام
  با تصویب بودجه اختصاصی برای دانشکده باقرالعلوم و امکان گسترش و افزایش سایر رشته های مرتبط با حوزه سلامت قطعا گام بسیار بزرگی برای ارتقاء سطح سلامت مردم شهرستان برداشته خواهد شد.

 6. به نظر من بیمارستان اردکان واقعا کمبود نیرو داشت و تو این اوضاع بیکاری کشور فرصت خوبی برای جذب نیرو به خصوص بومی هستش و مشکلات بیمارستان با اضافه شدن کادر پزشکی و پرستاری خوب تا حدود زیادی حل میشه که کار بزرگیه و واقعا باید به سیستم بهداشت و درمان باید تبریک گفت .
  در ضمن تصویب چارت کار ساده ای نیست که هر کسی بتونه اینکار رو بکنه . و اگر وزیر محترم بهداشت تشریف نمیاورد تا ده سال دیگه هم حل نمیشد و اینکار رو باید وزارت بهداشت تایید کنه حتی استان هم نمیشه کاری کردد

 7. من بعنوان یک شهروند سپیدانی از اقداماتی که در بالا توضیح داده شد؛ افتخار میکنم که یک سپسدانی هستم و در هیچ عرصه ای به اندازه سلامت و بهداشت در این شهرستان کار نشده است که نمونه هایی از آن درمانگاه رئیسی میباشد که یک ویرانه بوده است و در حال حاضر به یکی از بهترین درمانگاه های استان بشمار می رود.
  من بارها به بیمارستان مراجعه نمودم که متخصص های قلب، داخلی، زنان و زایمان و … در بیمارستان مشغول میباشند.
  در این بیمارستان دستگاه سی تی اسکن و سایر دستگاه های مدرن و پیشرفته وجود دارد و در دسترس همه مردم و اهالی محترم شهرستان میباشد.

 8. ما مردم شهر اردکان از اقدامات دکتر بی حاشیه دکتر فرخ روز تشکر می کنیم و می دونیم که این همه اقدامات را خود دکتر با تلاش شبانه روزی شون انجام دادن. لیکن از رفتار زشت وزیر نامحترم گلایه مندیم که تا پشت شهر اومدن ولی لیاقت نداشتن بیان تو شهر!!!!!!!!!از طذفی هم مطمعنم نماینده مردم بیضا نذاشته بیاد و زود بردتش بیضووووو

 9. زنده باد دکتر فرخ روز
  بنده یکی از اهالی روستاهای بخش هماشهر هستم می خواستم بگم که در این چند سال اخیر که فرخ روز مسیولیت بزرگ شبکه بهداشت را بعهده دارن واقعا هیچ تبعیضی بین بخش های مرکزی و همایجان و بیضا قایل نشدند و همه را به یک چشم دیدند و کارهای بسیار بزرگی تا جایی که در توانشون بوده انجام دادند جا داره ازشون تشکر کنیم

 10. باسلام
  چه خوب می شد که وزیر بهداشت یه بازدیدی از شهر اردکان مکان های بهداشتی و درمانی داشتند باید میومدن و خودشان از نزدیک میدیدن که چه کارهای در سطح بهداشت و درمان انجام شده به شخصه من که از کارکرد مرکز بهداشت و بیمارستان رضایت دارم

 11. وقتی نماینده سپیدان بخواهد نماینده باید به خواسته او عمل کند وقتی به بیضا رفت چرا پشت درب بیضا نماند و وارد بیضا شد قابل توجه اردکانیهایی که وطن فروش هستند و در این شهر به نان نوا رسیدند و زندگی می کنند و هیچ وقت با این مردم نبودند و همیشه پشتیبان نماینده های بیضا و حومه بودن که همه مردم اونها رو میشناسن

 12. من به عنوان شهروند سپیدانی از دکتر فرخ روز وهمکارانشون تشکر میکنم و می دانم که ایشان تنها مدیری است که در این شهرستان با تمام وجود تلاش می کنند تا سلامت مردم ارتقاء پیدا کند.
  کاش وزیر می آمد و زحمات این عزیزان را می دید
  کاش وزیر می آمد و حق این پرسنل را ادا میکرد
  کاش …
  انشاءالله تلاشگران عرصه سلامت با وجود نامهربانی ها وپذیرش ناملایمات همچنان استوار ومحکم برای پیشرفت سلامت مردم تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *