خانه / اسلایدر / عدم پخشِ زنده ی مناظرات؛ بی عدالتی محض صدا و سیما است!!!

عدم پخشِ زنده ی مناظرات؛ بی عدالتی محض صدا و سیما است!!!

رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را داشته است، بدون هیچ سمت و سوی سیاسی آنچرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.

به گزارش سپیدان پرس، تریبون اختصاصی صدا و سیما که چند روزیست افتتاح های سطح کشور “هر چند تکراری!(رونمایی رادار های ۸ ماه پیش) را برای ذی نفعان پوشش می دهد، هم اینک در روند پخشِ زنده ی مناظراتِ انتخاباتی تحت الشعاع برخی سیاست های غلط قرار گرفته است که در آن ممنوعیتِ پخش زنده در رسانه ملی از سوی برخی ها مطرح می باشد.

این مهم در ایام نزدیک به انتخابات موج اعتراض کاندیداها و اکثر مردم را در فضای مجازی موجب شده است؛ مشخص است که مناظرات اگر بصورت ضبط شده صورت گیرد در وهله اول حمایت علنی از ذی نفعان پیشین و کاندیدای فعلی خواهد بوده و دوم اینکه شرف و عزت هویت ملی در بی اطلاعی از پشت پرده مناظرات و همینطور اصل قانون مردم سالاری دینی و اجتماعی زیر سوال خواهد رفت.

باید مد نظر داشت که عدم پخش مناظرات زنده در رسانه ملی نقض آشکار مردم سالاری دینی و اجتماعی است از این رو رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را دارد، بدون هیچ سمت و سویی آنچرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.

 اگر به هر دلیلی مناظرات به صورت زنده در رسانه ملی پوشش داده نشد یقین بدانید که این حرکت دوپینک انتخاباتی به نفع برخی از کاندیداها بوده و مصداق علنی بی عدالتی محض است.

در این میان مطالبه مردمی که یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب اصلح و شایسته آنها پخش زنده مناظرات بدون هیچ غل و غشی در رسانه ملی است، نادیده گرفته خواهد شد؛ نباید اقدامات ناسالم و ضعیفی در این خصوص صورت گیرد که مردم همچون ماه های گذشته تنها نامحرمان موضوع برجام باشند و از پشت پرده معاملات و مذاکرات بی خبر بمانند.

انتظاری که از صدا و سیما می رود این است که با ریل گذاری بی طرف در مسیر انتخابات فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر «برگزاری یک انتخابات گسترده، با نشاط، با شور و شوق و سالم و همراه با امنیت» را محقق سازد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *