خانه / اسلایدر / چرا همیشه مرغ همسایه غاز است؟!/ چاپخانه داران سپیدانی در ایام انتخابات بازارشان سکه می شود یا نه؟!

چرا همیشه مرغ همسایه غاز است؟!/ چاپخانه داران سپیدانی در ایام انتخابات بازارشان سکه می شود یا نه؟!

کاندیدهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستای شهرستان سپیدان بیائید فرصت چاپ تبلیغات را از همشهری خود نگیرید و به دیگر شهرها نسپارید…

به گزارش سپیدان پرس، در آستانه برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا که در روز ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود؛ فعالیت تبلیغاتی کاندیدها عملا” از روز ۲۱ اردیبهشت ماه به صورت آزاد به مدت یک هفته آغاز می‌شود.

اگر چه تبلیغات کاندیداها به صورت آزاد از روز پنجشنبه آغاز می‌شود اما بسیاری از کاندیداها برخلاف قانون عمل کرده و تبلیغات خود را در منازل و مجالس مختلف آغاز کردند و حتی مکان‌هایی را به عنوان ستاد تبلیغات خود انتخاب کردند.

یکی از مشاغلی که این روزها در آستانه انتخابات بازار گرم و پر رونقی در روزهای پایانی سال برای شاغلنشان دارد، فعالیت چاپخانه داران و کانون‌های تبلیغات چاپ پوستر و بنر است.

در واقع تبلیغات به صورت چاپ بنر و روز‌نامه یکی از راه‌هایی است که مشاوران هر یک از نامزدها آن را گامی برای شناخت مردم در جهت تبلیغ نامزد مورد نظر استفاده می‌کنند.

در سطح شهرستان سپیدان نیز کانون‌های تبلیغاتی و چاپخانه هایی وجود دارد که تنها تعدادی از آنها در چاپ بنر و پوسترهای کاندیداهای شهر و روستا سهمی دارند؛ چرا که کاندیداهای این شهر تبلیغات خود را به دیگر کانون‌های تبلیغاتی و چاپخانه دارانی دیگر شهرها سپرده اند.

اینجاست که چاپخانه داران و کانون‌های تبلیغاتی از کاندیداهای سپیدانی گلایه‌ها داشته و دارند و می‌گویند”: این کاندیداها تبلیغات می‌کنند اما هزینه تبلیغات را هم به ما روا نمی‌دارند و این فرصت را از ما دریغ میکنند.

یکی از چاپخانه دارن سپیدانی در گفتگو با خبرنگار ما ‌گفت: کاندیدهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستای سپیدان گوش به حرف دلالان و واسطه ها ندهندکه هزینه چاپ تبلیغات در جیب مردم این شهر نرود!

در همین راستا کاندیدهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستای شهرستان سپیدان مستحضر باشند که چند جوان در چند کانون تبلیغاتی برای چند خانوار به واسطه همین فعالیت کانون درآمدی دارند؛ بیائید این فرصت را از آنان دریغ نکنید‌؛ حال که اینگونه امکانات تبلیغاتی در شهر وجود دارد و آنان میتوانند از طریق تبلیغات شماها به نحو احسن از آن استفاده کنند و در آمدی برای خانواده های خود داشته باشند، این حق را از همشهری خود نگیرید و به دیگر شهرها نسپارید…

انتهای پیام/

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *