خانه / اجتماعی / جشن میلاد حضرت علی علیه السلام در آموزش و پرورش سپیدان برگزار شد/ گزارش تصویری

جشن میلاد حضرت علی علیه السلام در آموزش و پرورش سپیدان برگزار شد/ گزارش تصویری

به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت علی علیه السلام و روز پدر مراسم جشنی در مجموعه آموزش و پرورش سپیدان برگزار شد.

به گزارش سپیدان پرس، به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت علی علیه السلام و روز پدر مراسم جشنی با حضور امام جمعه سپیدان، کارکنان آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین محلی در مجموعه آموزش و پرورش سپیدان برگزار شد.

امام جمعه سپیدان در مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) با اشاره به ابعاد وجودی حضرت گفت: شخصیت علی (ع) تنها در حوزه اسلام و مسلمین شناخته شده نیست بلکه در سایر ادیان و مکاتب به شکل مفصل تر و کیفی تر

مورد ستایش قرار گرفته و آثار متعددی در حوزه های ادبی، تاریخی،‌ سیاسی، دینی و اجتماعی راجع به امیر المومنین به رشته تحریر درآمده است.
وی گفت: اگر بخواهیم برای یک شخصیت ممتاز استاندارد سازی داشته باشیم و همه متفکران و بزرگان جهان را مورد ارزیابی قرار دهیم یقیناً شخصیت امیر المومنین بعد از پیامبر عالی ترین نمونه بارز این موضوع خواهد بود.
وی با تقدیر از فرهنگیان شهرستان به واسطه تلاش های ارزشمند تعلیم و تربیت گفت: موفقیت های بدست آمده در آموزش و پرورش شهرستان مرهون تلاش تمامی فرهنگیان می باشد.
موسوی انور اظهار داشت: فرهنگیان محترم در خصوص شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال فرهنگ سازی لازم را در محیط کلاس انجام داده و شرایط تحقق آن را در حوزه آموزش و پرورش بوجود آورند.
گفتنی است در این مراسم از تعدادی از مسئولین و اصحاب رسانه شهرستان تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *