خانه / اسلایدر / آقای سید علاء الدین خادم؛ یک سال گذشت! باورتان می شود؟!

آقای سید علاء الدین خادم؛ یک سال گذشت! باورتان می شود؟!

آقای نماینده محترم یک سال گذشت؛ باورتان می شود؟! حضور آقای خادم نماینده مردم سپیدان در مجلس به یک سالگی خود رسید و مردم همچنان در انتظار دیدن نماینده شان هستند.

به گزارش سپیدان پرس، یکسال گذشت، اما باز هم شاهد آنیم که امید جای خویش را به یاس و ناامیدی داده است، امیدی که باعث آن شعار های نمایندگان در دوران زیبای نامزدی بود اما به محض قطعی شدن نمایندگی تمام آن حرف ها به بوته فراموشی سپرده شد.

فارغ از شعار های انتخاباتی نماینده محترم؛ به هر حال امروز حداقل انتظار همه مردم شهرستان، مشاهده تفاوتی در عملکرد در برابر باقی نمایندگان ادوار گذشته و دیگر نامزدهای مدعی بود.

مردم سپیدان در این یک ساله انتظار داشتند نماینده شان، همگام و دوشا دوش مردم و پدر معنوی شهرستان در برای رفع مشکلات قدم بردارد.

بنارا بر آن داریم در آستانه یکساله شدن کمی صریح تر سخن بگوییم؛

مانده ایم از کدامین مشکل سپیدان سخن بگوییم!!!؟؟؟

اولا که دوست داریم در یک مجلس یا محفل عمومی از نماز جمعه گرفته تا حتی یک مجلس ختم در بخش مرکزی حضرتعالی را زیارت کنیم!

دوست داریم بدانیم چه گام هایی برداشته اید و چه تلاش هایی کردید به راستی شما از وضعیت اّسف بار جوانان بیکار حوزه انتخابیه خود آگاه هستید؟ و آیا می دانید مردم در نگین زاگرس چگونه روزگار می گذرانند؟؟

آقای نماینده حواستان به زندگی مشقت بار روستائیان محروم شهرستان است؟ و می دانید زندگی روستائیان چگونه و به چه سختی سپری می شود؟؟؟

کوه خوارها و رودخانه خوار های بسیاری در شهرستان جولان می دهند! آقای نماینده از وضعیت خواری های متعدد خبر دارید؟!

برای فهم بیکاری جوانان سپیدانی با نگاهی اجمالی و میدانی به درون شهرستان شاهد گُسیل جوانان فاقد شغل به استان‌های همجوار و جنوبی، به منظور رفع اشتغال، هستیم. البته این ایراد به زعم خیلی ها به مسئولین وارد نیست، چرا که اساساً نگاه برخی مسئولین به شهرستان و چشم انداز جامعه نیست و این حضرات بیشتر وقت و دغدغه خود را در سیاسی کاری‌ها، حزب گرایی ها و عزل و نصب‌های بیش از حد معمول جست‌و‌جو می‌کنند! و وظیفه‌ای جز نزاع‌های جناحی برای خود متصور نیستند.
با وجود پتانسیل شگرف این شهرستان (از منابع طبیعی و گردشگری گرفته تا سرمایه انسانی و نیروی نخبگانی) در مقایسه با سایر شهرستان ها که سرمایه‌های کمتری از سپیدان ما دارند، باز هم شاهد ضعف و کاستی مختلفی در تمامی حوزه ها در سه بخش هستیم.
این وضعیت به هیچ وجه شایسته مردم فهیم و ولایتمدار سپیدان نیست.

در حوزه فرهنگی، صنعت، اقتصاد و مجددا معیشت مردم محروم سپیدان نیز به نگفتن ها بسنده می کنیم چون رنگ رخساره شهرستان، خود خبر می دهد از سر درون!!!

مع الوصف این کم کاری‌ها در سال اخیر شتاب بیشتری گرفته است.
از نماینده محترم مجلس خواهشمندیم به جای ادعا‌ها و مصاحبه‌های پیاپی و تبریک های گوناگون به روسای استانی!!! گزارش کار شفافی از عملکردهای خود را در بازه زمانی فعالیتشان منتشر کنند.

به پایان رسیدیم و یادمان رفت موضوع مهمی دیگری را بیان کنیم که گفتن آن خالی از لطف نخواهد بود؛

مردم از نماینده شان می خواهند که به فکر رفع مشکلات سه بخش باشند! نه بخش و منطقه خاص!

جالب تر هم سکوت سینه چاکان و مدعیان مطالبه گری است که در روزهای تبلیغات از هیچ تلاشی برای معرفی شما و جلب آرای مردم مزایقه نکردند؛ حال چه شده است که زبان نقدشان جای خویش را به مراعات داده اند؟؟؟ بد نیست قدری برای رضای خدا قلم و صحبت کرد و احقاق حق مردم را از نمایندگان مطبوع خود نمایند.

امیدواریم با حضور فرماندار بسیجی و محبوب مردم آقای شبیر زارع خفری زین پس رویه خدمت به محرومین بهتر انجام شود.

در پایان به عرض می رسانیم؛ پایگاه خبری سپیدان پرس منتظر پاسخ و دفاع نماینده محترم از عملکرد یکساله خویش خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

7 نظرات

 1. بنده خدا تو این یکسال خیلی کار کرده.کدوم نماینده رو سراغ دارین که توی یکسال این همه مدیر بومی رو برداره و از ممسنی و کازرون جایگزین بیاره.این خودش کار مهمیه

  • شما هشت سال نماینده داشتین چرا تو این هشت سال چیزی ازش نخواستین تو این یکسال که خادم رفته مجلس تموم جوانای اردکان بیکار شدن هشت سال هاشمی نماینده بود اصلا چند باراومد نماز جمعه گزارش عملکردش بده. پس توقع نداشته باشین .

   • خادم مالی نیست. به درد نمایندگی نمی خوره. جون نداره. بره بخوابه بهتره.الان نصف بیضا مخالفش شدن

   • آقایی که خبر نداری بدون آگاهی صحبت نفرمایید آقای هاشمی هم در نماز جمعه ها شرکت داشت وهم چندین مرتبه از تریبون نماز جمعه گزارش عملکرد داشت

 2. در وضعیت فعلی کشور که تمام بنگاههای اقتصادی رو به ورشکستگی قرار دارد چ توقعی از نماینده دارید ؟؟ مگه کار نماینده اشتغاله ؟؟ نمایندگان ادوار قبلی چ گلی به سر جوونا زدن ؟؟ البته تا حدودی کار اجرایی اونم در شیب های ۹۰ درجه با خیل مخاطبان خاص انجام دادن . ی کم با انصاف باشید .

 3. سلام از خبر سپیدان پرس ممنونم . آقای خادم نماینده یک شهرستان است نه منطقه بیضا . چندتا مدیر ومدیر کل برده بیضا از شهرستان خبری نیست . سید علا باید اطلاع داشته که سپیدان شامل سه منطقه است نه یک منطقه

 4. از سپیدان پرس متشکرم امیدوارم روند بیطرفی رو حفظ کنه.اما واقعا آقای هاشمی چند بار تو نماز جمعه گزارش دادند جز اینکه فقط در مراسم ختم اونم قبل از انتخابات شرکت میکردند.تمام رئیس و روسا هم که از بستگان و هم محلیهایش بودند.منصف باشید آیا تو اون هشت سال هشت متر در بیضا آسفالت شد ایا جوانان کشاورز بیضایی بخاطر پلمپ چاههای کشاورزی اواره شیراز نشدن.پس در حالیکه چاههای غیر مجاز باغهای شهری و پولدارها همچنان پابرجاست.بله سپیدان سه بخشه ولی آیا تو اون هشت سال هم نظر شما همین بود یا تازه متوجه شدید که فقط یه بخش رو نگاه کردن چقدر دردآور است.امیدوارم در همه زمانها منتقد منصف باشید .ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *