خانه / سیاسی / آیا رئیس جمهور محترم باز هم می تواند رأی مردم را در سال ۹۶ برباید؟!

آیا رئیس جمهور محترم باز هم می تواند رأی مردم را در سال ۹۶ برباید؟!

مجلس خبرگان رهبری از رئیس جمهور خواستند که گزارش عملکرد دولت در رابطه با اقتصاد مقاومتی را باطلاع مردم برساند، اما رئیس جمهور با کلی گوئی، که “ما پیروز اقتصاد مقاومتی هستیم” ملت سخن او را می پذیرند؟ آیا جناب روحانی با این سخنان نامعقول و نادرست، باز هم می تواند رأی مردم را در سال ۹۶ برباید؟!

به گزارش سپیدان پرس، حسن روحانی در ۱۶ اسفند ۹۵ گفت: «از قوه مجریه با خیال راحت انتقاد کنید. چون انتقاد از قوه مجریه پاداش هم دارد!»

حسن روحانی یک روز بعد از درخواست انتقاد از قوه مجریه در بزرگداشت شهدای جهان اسلام در مشهد گفت: «سوال می‌کنیم آیا در اقتصاد مقاومتی موفق هستیم یا نه؟ از این سوال بدتر نمی‌شود.»ه

در چند روز گذشته برخی از مسئولین کشور در مجلس خبرگان رهبری از رئیس جمهور خواستند که گزارش عملکرد دولت در رابطه با اقتصاد مقاومتی را باطلاع مردم برساند، اما رئیس جمهور در پاسخ به درخواستهای علما و ملت می گوید: «از این سوال بدتر نمی‌شود» و اضافه می کند و می گوید: «ما قطعاً پیروز اقتصاد مقاومتی هستیم»

آیا با کلی گوئی، که “ما پیروز اقتصاد مقاومتی هستیم” ملت سخن رئیس جمهور را می پذیرند؟ آیا جناب روحانی با این سخنان نامعقول و نادرست، باز هم می تواند رأی مردم را در سال ۹۶ برباید؟! اگر راست می گویند؛ چرا آمار واقعی به مردم نمی دهند و تنها به سخنان پروپاگاندا می پردازند؟!

پاسخ ادبیات فریب کارانه رئیس جمهورمان را باید در “رفتار دفاعی همراه با عصبانیت” او دید، که حجت الاسلام پناهیان در این رابطه در بیت رهبری گفت: «رفتار دفاعی یعنی چه؟ یعنی اینکه عجولانه از خودت دفاع کنی، بد از خودت دفاع کنی، برای دفاع کردن از خودت چند تا حق دیگر را زیرپا بگذاری، تحمل مظلومیت نداشته باشی. در روانشناسی به این می‌گویند: «رفتار دفاعی» آدم‌‌هایی که از شخصیت والایی برخوردار هستند رفتار دفاعی ندارند!» لذا باید گفت؛ در طول عمر انقلاب اسلامی از این رئیس جمهور بدتر نداشته ایم.

انتهای پیام/

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *