خانه / اسلایدر / ورود غریبانه قهرمان اسکی آسیا به سپیدان!/ گویا مسئولان شهرستان خواب بودند؛ اما علی آقا خوش آمدی…

ورود غریبانه قهرمان اسکی آسیا به سپیدان!/ گویا مسئولان شهرستان خواب بودند؛ اما علی آقا خوش آمدی…

درست است که عده کمی از مردم شهرستان به استقبال آمده بودند ولی روی صحبتم با مسئولینی است!!!!! آیا اگر یک مسول کشوری بود الان شما به خط نمی شدید!؟

به گزارش سپیدان پرس، عصر امروز علیرضا احمدپور قهرمان اسکی باز سپیدانی از لبنان به کشور و شهرش بازگشت.

علیرضا احمدپور اسکی باز سپیدانی تیم ملی اسکی آلپاین جوانان ایران که به سرمربیگری باقر کلهر در بیست و ششمین دوره رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا در لبنان حضور پیدا کرده بود؛ در میان تمام مدعیان آسیایی این رشته ورزشی موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.

عصر امروز این ورزشکار خوش اخلاق سپیدانی که این روزها برای دیارمان افتخار آفریده است و نام شهر سپیدان و استان فارس را به آسیا معرفی کرده است؛ غریبانه و مطلومانه وارد سپیدان شد… ورود مطلومانه و بدون هیچ برنامه استقبالی…

با ذهنیتی که از مردم همیشه در صحنه سپیدان داشتم خود را برای استقبالی پرشکوه از افتخارآفرین اسکی کشور آماده کرده بودم تا از همه زوایا از این استقبال گزارش تهیه کنم ولی دیدم چه غریبانه این جوانان وارد شهرش شد. حتی یک مسول هم حاضر نشد عصر و غروب چهارشنبه خود را برای این جوانان هزینه کنند.

درست است که عده ایی از مردم شهرستان و ورزشکاران به استقبال آمده بودند ولی روی صحبتم با مدیران شهرستان است؛ آیا اگر یک مسول کشوری بود الان شما به خط نمی شدید!

برای مسئولین شهرستان چه کاری واجب تر از استقبال از این جوانان وجود داشت و آیا تعدای از این مسئولین ( نمیگم پروازیااااااااا) نمی توانستند به خودشان زحمت دهند و در مراسم استقبال از این جوان شرکت کنند؟

آیا اگر فلان مدیر کل یا فلان مدیر ارشد یا وزیر قصد داشت برای ماموریت به شیراز از سپیدان رد شود مسئولین سپیدانی برای رد شدن ایشان در ورودی شهر به استقبال نمی رفتند؟

مسولین شهرستانی بدانند که این جوان نیازی به حضور شما ها نداشت و وقتی که از ایشان پرسیدم که آیا ناراحت نیستی که مسولین به استقبال نیامدند گفت: همین که در روی مردم شهرم شرمنده نیستیم برایم کافی است.

بار دیگر کسب این مقام ارزشمند را به جوان برومند شهرستانم و خانواده محترمش تبریک می گویم.

لازم به ذکر است که حضور وی در شهرش بدون حضور مسئولین بود که مراسم استقبال تنها با حضور عده ایی از مردم،ورزشکاران و دوستان و خانواده وی شکل گرفت.

انتهای پیام/

 

 

 

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *