خانه / اسلایدر / مسابقات اسکی قهرمانی کشور در سپیدان/ گزارش تصویری

مسابقات اسکی قهرمانی کشور در سپیدان/ گزارش تصویری

مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان هم زمان با مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی کشور در رشته مارپیچ بزرگ به مدت دو روز در پیست اسکی بین المللی پولاد کف سپیدان برگزار شد.
 به گزارش سپیدان پرس، مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان هم زمان با مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی کشور در رشته مارپیچ بزرگ به مدت دو روز در پیست اسکی بین المللی پولاد کف سپیدان برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم اصفهان قهرمان مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان کشور شد. تیم های فارس و البرز به ترتیب بر سکوی دوم و سوم ایستادند.
در بخش انفرادی نیز سیدحسین صید از البرز قهرمان شد. نوید مقدید از البرز و امیرحسین رجبی تهران مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
گفتنی است تیم البرز نیز مقام نخست مسابقات اسکی آلپاین کشور را به خود اختصاص داد. تیم تهران نایب قهرمان شد و تیم های فارس و اصفهان به طور مشترک سوم شدند.

 

در بخش انفرادی این مسابقات نیز مهدی سولقانی از البرز به مقام قهرمانی رسید و پویا ساوه شمشکی و بهنام کیاشمشکی هر دو از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی کشور و آلپاین شهرنشینان با حضور ۳۰ اسکی باز از استان های کشور در رشته مارپیچ بزرگ در پیست پولادکف سپیدان فارس برگزار شد.
انتهای پیام/(بخشی از تصاویر زیر توسط خبرنگار خادمی تهیه شده است)
 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *