خانه / اسلایدر / رئیس کارگروه رفع موانع تولید سپیدان: مسئولین باید از صنعتگران شهرستان حمایت کنند + تصاویر

رئیس کارگروه رفع موانع تولید سپیدان: مسئولین باید از صنعتگران شهرستان حمایت کنند + تصاویر

فرماندار سپیدان در جمع مدیران واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان بر حمایت از صنعتگران تاکید کرد.

به گزارش سپیدان پرس، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان به همراه جمعی از مدیران واحدهای تولیدی شهرستان، اتاق اصناف و اعضا هیات مدیره اتحادیه صنفی با فرماندار جدید سپیدان دیدار و انتصاب وی را بعنوان نماینده عالی دولت درشهرستان تبریک گفتند.

شبیر زارع خفری در این دیدار ضمن مهم برشمردن حوزه صنعت و اشتغال در شهرستان بر حمایت تمامی مسئولان از صنعتگران شهرستان تاکید کرد و افزود: در راستای رفع موانع تولید کارخانه های مستقر در شهرستان مورد بازدید قرار خواهند گرفت و وقت بیشتری را نسبت به سایر ارگان ها در اختیار صنعتگران خواهیم گذاشت. فرماندار سپیدان با اشاره به نقش صنعتگران در اشتغالزایی اضافه کرد: من اعتقاد دارم سرمایه گذارانی که با تاسیس یک کارخانه وکار آفرینی خود عاملی برای تامین زندگی تعداد زیادی از هم نوعان خود میشوند و از سرانه زندگی خود، دیگران را نیز تامین می کند ارزش و بهایی بالاتر از مدیران اجرایی دارند که از سرانه مردم حقوق کارکنان خود را می دهند. رئیس کارگروه رفع موانع تولید سپیدان  اظهار داشت: شهرستان سپیدان با وجود پتانسیل بالایی که در بخش صنعت دارد نارسایی زیادی را نیز دارا می باشد و زمانی این نارسایی ها مرتفع خواهد شد که همه با همکاری هم  این وظیفه سنگین را به عهده بگیریم.

در ادامه فریدونی ضمن تبریک انتصاب شبیر زارع خفری به عنوان فرماندار جدید شهرستان اظهار داشت: درسپیدان ۱۳۰پروانه بهره برداری صادر گردیده است که در حال حاضر ۹۵ واحد فعال می باشند وحدود ۴۲۰۰نفر در این واحد ها مشغول بکار می باشند. وی واحدهای بخش معدن شهرستان را ۱۷ واحد اعلام کرد وافزود: در حال حاضر ۱۲ واحد از این واحدها فعال می باشند. فریدونی اضافه کرد: واحد های تجاری شهرستان ۳۰۰۰واحد بوده که شامل یک اتاق اصناف و۱۱۱اتحادیه صنف می باشد.

انتهای پیام/ خبرنگار برومند

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *