خانه / اسلایدر / شب شهادت حضرت زهرا ( س) و باز هم پارتی در شهر هزار مسجد!!!

شب شهادت حضرت زهرا ( س) و باز هم پارتی در شهر هزار مسجد!!!

همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عده ایی از دختران و پسران با وقاحت تمام اقدام به برگزاری مجلس رقص و آواز نموده و…

به گزارش سپیدان پرس، همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ۱۵ نفر از دختران و پسران مست لایعقل در یکی از باغات روستای ده پاگاه از بخش هماشهربا کلکسیونی از مشروبات الکلی اقدام به برگزاری مراسم مختلط پارتی کردند که با همت نیروهای انتظامی و بسیجی و همکاری دستگاه محترم قضا دستگیر شدند.
در پی این اقدام وقیح که مورد اعتراض بسیاری از غیرتمندان و دوستداران اهل بیت صورت گرفت باید غبطه خورد به حال برخی از مردم به اصطلاح روشنفکر شهرستان که مدام عنوان می کنند ایست بازرسی ها و امر به معروف ها را به خاطر رفت و آمد زیاد مسافرین؛ کم کنید! اگر نمی بودند نیروهای جانبرکفی از قشر پاسداران نیروی انتظامی، سبز پوشان سپاه و همچنین خاکی پوشان بسیج همیشه سربلند که در سرما و گرما با همکاری هم مانع از جولان هنجارشکنانی که به اسم مسافر وارد شهرستان می شوند؛ الان معلوم نبود امنیت سپیدان چگونه می شد!

در وهله اول هر کسی این خبر را می شنود، قلبش جریحه دار می شود و آن ها را لعن و نفرین می کند که چنین قبح عزای مادر سادات را شکسته اند. اما آیا کسی فکر می کند چرا این اتفاقات در شب های شهادت ائمه اطهار می افتد؟ دارالمومنین در چند سال گذشته از این قبیل پارتی های مختلط و زننده کم نداشته!!! یا چه چیزی باعث می شود تا عده ای همزمان با غم جانسوز بزرگ بانوی جهان اسلام، به رقص و پایکوبی بپردازند؟ مگر آن ها فرزندان مغیره هستند؟! چه کسی باید پاسخگوی چنین قبح شکنی ها باشد؟ خانواده ها؟ مسئولین؟

قطعا در شرایطی که عزاداری بر مادر سادات و به سوگ نشستن برای آن حضرت این روزها در اقسا نقاط کشور برپا شده و تمام عاشقان آن حضرت خود را عزادار غم پهلوی شکسته می دانند، پذیرفتنی نیست عده ای مثل بهایی ها با خوش رقصی به ارزش های دینی و مذهبی آن هم عزای مادر امام زمان دهن کجی کنند.

ساده اندیشی است اگر به سادگی از کنار چنین جسارت هایی بگذریم. حرمت شکنی و قبح زدایی از مقدس ترین ارزش های دینی نمی تواند اتفاقی و یک شبه صورت گرفته باشد، به طور حتم ریشه در اعتقادات این افراد دارد؛ باورهایی که در یک پرسه زمانی دست کاری شده و ضدارزش جای ارزش را گرفته است و این مصداق عینی همان نگرانی رهبر معظم انقلاب است که خواب را از چشم این عبدصالح خدا ربوده است.

اگر قبح شکنی عده ای دختر و پسر در شب عاشورای کزایی را فراموش نمی کردید!!! دیگر این اتفاق زننده رخ نمی داد! و کسی به خود جرات نمی داد در شهر دارامومنین اینچنین قبح شکنی کنند!!! کسانی که در مدام اعلام می کنند امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان را کم کنید و فیتیله اش را پایین بکشید تا مسافران بیایند؛ قطعا رخنه فرهنگی دشمن برای استحاله مقدسات و ارزش های دینی در آن ها رسوخ کرده است!!! بس کنید دیگر! سپیدان حرمت دارد و مطمعن باشید با وجود نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و بسیجی دیگر مجالی برای هنجار شکن ها وجود نخواهد داشت!

از طرفی اما، برخی هنوز درک درستی از این واقعیت های خطرناک ندارند و نه تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی را قبول دارند و نه رخنه فرهنگی را. متاسفانه بجای مقابله با جنگ نرم دشمن، ناخواسته به آنها خدمت نیز می کنند! هنوز زمان زیادی از فاجعه شب قدر و  عاشورا نمی گذرد.

واقعیت این است، دشمن با برنامه، با استفاده از تغافل و تجاهل عوامل داخلی به نوبت در حال فتح سنگرهای اعتقادی مردم است و مقابل دیدگان مسئولین، وجدان دینی، فعالیت های مذهبی و نهادهای دینی روز به روز اعتبار و اهمیت اجتماعی خود را از دست می دهند و کک کسی هم نمی گزد!

انتهای پیام/

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

2 نظرات

  1. اگه یکبار بیارن شلاق بزنن دیگه همچین غلطی نمیکنن،باغهای هماشهر شده پاتوق پارتی شیرازیها

  2. با عرض تسلیت ، اگر ما مردم از مسئولین فرهنگی شهرستان بابت خدمات و پیگیری های جدی آنها به موقع حمایت می کردیم و آنها را بر سر دو راهی قرار نمی دادیم قطعا بعد از ماجرای شب عاشورای کذایی دیگر شاهد این ماجرا نمی بودیم ، وقتی که با ارازل و اوباش، و با بی عففتی برخورد میشود و تعدادی هوچی علیه بالاترین مقام مذهبی و فرهنگی اقدام به طومار نویسی میکنند، قطعاً بدتر از اینها را هم خواهيم ديد واگر قلب هر مسلمانی باید با شنیدن این ماجراها از کار نيفتد باید تعجب کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *