خانه / اسلایدر / انفجار کپسول گاز در سپیدان حادثه آفرید + تصاویر

انفجار کپسول گاز در سپیدان حادثه آفرید + تصاویر

مسئول واحد آتش‌نشانی شهرداری اردکان از مصدومیت ۷ نفر کارگر تبعه افغانی در اثر انفجار کپسول گاز خبر داد.

به گزارش سپیدان پرس، وحید حق پرست  مسئول واحد آتش‌نشانی شهرداری اردکان در گفتگو با خبرنگار ما، از وقوع یک حادثه آتش‌سوزی و انفجارکپسول گاز در شهر اردکان خبر داد و گفت: این حادثه شب گذشته در محل استراحت کارگران افغانی در مرکز شهرستان رخ داده است.

وی افزود: در اثر این حادثه که ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه به مرکز پیام ما اعلام شد، یک مورد انفجار گاز یک کپسول ۱۱ کیلویی در محل استراحت کارگران تبعه افغانی واقع در شهرک شهید غاضی در شهر اردکان رخ داده بود.

مسئول واحد آتش‌نشانی شهرداری اردکان تصریح کرد: این حادثه که دراستراحتگاه کارگران افغانی رخ داده بود در اثر نشت گاز بوده و نیروهای ما درکوتاهترین زمان ممکن پس از اعلام در محل حاضر شدند.

حق پرست  افزود: علت نشتی شیلنگ متصل به کپسول گازموجوددراطاقک وبازگشت شعله به کپسول گازمایع باعث شدت حریق ومحبوس شدن کارگران دراطاق گردیده بودکه باسرعت عمل تیم عملیات آتش نشانی ازمرگ حتمی نجات پیداکردند.

وی از اعزام ۲ دستگاه خودرو عملیاتی و یک دستگاه خودروی امداد و نجات با حدود ۱۲ نیروی عملیاتی به محل حادثه خبر داد.

حق پرست گفت: طی این حادثه ۷ نفر دچار مصدومیت و سوختگی شده بودند که ۳نفرسرپایی درمان شده و ۴نفربه دلیل شدت سوختگی دربیمارستان امام حسین بستری شدند

وی عنوان کرد: نشت گاز مایع از کپسول و برخورد آن با ماده آتش زا سبب بروز انفجار و آتش سوزی شد.
مسئول واحد آتش‌نشانی شهرداری اردکان گفت: مصدومان این حادثه توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان منتقل شدند.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *