خانه / اسلایدر / آزمون ارزیابی سطح علمی مراقبان سلامت در سپیدان برگزار شد + تصاویر

آزمون ارزیابی سطح علمی مراقبان سلامت در سپیدان برگزار شد + تصاویر

به منظور سنجش سطح علمی مراقبان سلامت شهرستان سپیدان ،آزمون کتبی ارزیابی در سالن اجتماعات رازی شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.


به گزارش سپیدان پرس، این آزمون با حضور آذر افروز مدیر آموزش بهورزی مرکز انقلاب و ده بزرگی کارشناس مرکز بهداشت سپیدان و ۱۲ مراقبان سلامت برگزارشد.

آذر افروز ضمن تاکید بر نقش اساسی مراقبین سلامت گفت: با توجه به اهمیت ارتقای سواد سلامت جامعه با اجرای برنامه ملی ترویج و توسعه خود مراقبتی و توانمندسازی مردم به عنوان پنجمین برنامه تحول سلامت در حوزه بهداشت ، سنجش علمی مراقبین سلامت به عنوان یکی از رکن های اساسی طرح تحول در نظام بهداشت امری ضروری و مورد توجه است.

مدیر آموزش بهورزی ادامه داد: هدف از اجرای این آزمون ارزیابی میزان بهره علمی مراقبان از دوره های آموزشی برگزار شده بوده و این امر می تواند به نیاز سنجی آموزش مراقبان کمک بسزایی نماید.

وی در ادامه افزود: این آزمون راس ساعت ۳۰/۸ صبح روز هشتم اسفند ماه برگزار شد و تعداد ۱۲ نفر از مراقبین سلامت این شهرستان به ۶۵ سوال در مدت زمان ۶۰ دقیقه پاسخ دادند.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *