خانه / اسلایدر / رئیس ستاد انتخابات سپیدان: دهیاران با عدالتشان در برگزاری انتخابات به دولت کمک کنند

رئیس ستاد انتخابات سپیدان: دهیاران با عدالتشان در برگزاری انتخابات به دولت کمک کنند

فرماندار سپیدان در جمع دهیاران شهرستان آنها را موظف به فراهم سازی زمینه حضور مردم در انتخابات کرد.

به گزارش سپیدان پرس، شبیر زارع خفری در جمع دهیاران شهرستان سپیدان، ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که در گذشته به نحوی همکارشما دهیاران بوده ام و اکنون نیز با فاصله ای کمتر باهم همکار هستیم.

وی زندگی امروز را مدیون خون شهدا دانست و افزود؛ ماهرچه داریم در عمل به برکت خون شهدا داریم کسانی که خالصانه جان خود را فدا نمودند.فرماندار سپیدان هدف از برگزاری جلسه را آشنایی دو طرفه و هماهنگی با برنامه های کاری دهیاران عنوان کردوافزود؛ انجام برنامه های امسال که باقی مانده از تصمیمات گذشته می باشد یک ضرورت است ولی برنامه ریزی برای سال آینده ضروری تر می باشد.

فرماندار سپیدان برضرورت برنامه ریزی تاکید کرد و افزود؛ اگر برنامه ای که توسط دهیار وشورا برای روستا در نظر گرفته می شود جامع وکامل باشد آیندگان آن را اجرا خواهند کرد.نماینده عالی دولت دهیاران را نمایندگان ارشد دولت در روستا خطاب کرد وتاکید کرد؛ دهیاران بخشداران وفرمانداران آینده هستند که اگر به عنوان مدیران ارشد در روستاها تثبیت شوند جمعیت در روستاها باقی خواهندماند و روستا آباد خواهد شد.

زارع خفری با اشاره به نزدیک شدن به ایام عیدنوروز، خانه تکانی را از سنت و عادت این ایام دانست وافزود؛ خوب است که ما خانه تکانی را از دل تکانی خود شروع نماییم به عنوان یک دهیار وظیفه شناس روستا تکانی را نیز در اولویت خود قرار دهیم وبا جمع آوری زباله ها در محیط یک فضای زیبا از روستای خود برای مسافران نوروزی محیانماییم.

فرماندار در خصوص پاسخگویی به نیازهای مردم به دهیاران تاکید کرد که به گونه رفتار نمایند که مردم احساس صداقت رابین خودشان وآنها احساس کنند و احساس نابرابری نداشته باشند. رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به زمان انتخابات پیش رو دهیاران را موظف به فراهم نمودن زمینه حضور مردم در انتخابات کرد و افزود؛ دهیاران نماینده عالی دولت هستند که اگر عادل باشند کمک دولت خواهند بود.

وی دهیاران را سفارش به دوری از تعصب وقوم گرایی کرد و افزود؛ دهیاران مردم را تشویق کنند تا مردم به برنامه رای دهند ویک فرد برنامه ریز را انتخاب نمایند.در پایان نمایندگانی از دهیاران سه بخش ضمن معرفی خود به بیان مشکلات روستای خود که از مهمترین آنها نبود سایت زباله در شهرستان بود، پرداختند.

انتهای پیام/ خبرنگار برومند

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *