خانه / اسلایدر / سرپرست اداره ورزش و جوانان سپیدان: ورودی پیست اسکی تربیت بدنی برای سپیدانی ها رایگان است

سرپرست اداره ورزش و جوانان سپیدان: ورودی پیست اسکی تربیت بدنی برای سپیدانی ها رایگان است

سرپرست اداره ورزش و جوانان سپیدان با بیان اینکه خانواده ها اجازه ندهند کودکانشان به بازی پرخطر تیوپ سواری بپردازند، اظهار کرد: ورودی پیست اسکی تربیت بدنی برای شهروندان سپیدانی رایگان است و بهتر است خانواده ها فرزندان خود را به جای تیوپ سواری به اسکی سواری ببرند.

به گزارش سپیدان پرس، محمد عزیز منش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: اداره ورزش و جوانان سپیدان با توجه به استعداد خاص سپیدانی ها در امر ورزش اسکی؛ این طرح را  برای سه رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در نظر گرفته است. وی تصریح کرد: این طرح همه روزه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ عصر اجرا می شود.

سر مربی تیم منتخب اسکی فارس تاکید کرد: نمی دانم والدین چگونه اجازه می دهند که فرزندانشان بوسیله تیوپ که به هیچ عنوان استاندارد نیست و اغلب با حادثه همراه است، در مسیر های پرشیب روانه شوند. وی خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح قصد داریم از بین شرکت کنندگان، اسکی بازان مستعد را شناسایی و به تیم منتخب استان فارس دعوت کنیم.

پیست اسکی تربیت بدنی با داشتن کمترین مسافت تا مرکز شهر سبب شده تا مردم سپیدان از این مکان برای تفریحات خود به خصوص روزهای تعطیل استفاده کنند.

گفتنی است رایگان بودن این طرح شامل بالابر برای اسکی بازان نیز می باشد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *