خانه / اسلایدر / فرماندار سپیدان: من سپیدانی هستم و سپیدان را دوست دارم

فرماندار سپیدان: من سپیدانی هستم و سپیدان را دوست دارم

آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان سپیدان، عصر امروز و با حضور مسئولان محلی و استانی در سالن شهید قنوتی برگزار شد.

به گزارش سپیدان پرس، آئین تودیع و معارفه شهرستان سپیدان عصر امروز با حضور پژوهش معاون سیاسی امنیتی استاندار، هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، آزادی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری، امام جمعه سپیدان، نماینده مردم سپیدان در مجلس، اعضای شورای اداری و تامین شهرستان در سالن شهید قنوتی برگزار شد.

شبیر زارع خفری در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین و مردم در آئین تودیع؛ اظهار داشت: خداوند را شاکرم که به دستور استاندار فارس، پیشنهاد معاونین و علیرغم میل باطنی این سمت را قبول کردم. وی تصریح کرد: بنده برای دومین بار در شهرستانی که رشد کردم، تحصیل کردم، استخدام شدم و مدیون محبت های مردم در مرکز استان و شهرستان قرار گرفتم؛ توفیق خدمت پیدا کردم.

فرماندار جدید سپیدان با تاکید بر اینکه خدمت به مردم امری شیرین و فرح بخش است؛ افزود: خدمت در مناطق محروم، نا برخوردار تر و نیازمند تر شیرین تر و اثر گذار تر است. وی خاطر نشان کرد: من سپیدان را دوست دارم و حافظه ام از خاطرات شیرین اینجا پر است. مفتخرم که بدو خدمتم دبستان شمس تبریزی کمهر و دبیرستان شهید عبیدی بوده است و امروز حقیقتا پی حشمت و جاه اینجا نیامده ام! بنده با تجاربی که کسب کرده و اندوخته ایی که داشته ام مفتحرم در شهرستانی که زادگاهم است خدمت کنم و گوشه ایی  از مشکلات مردم را حل کنم.

زارع با بیان اینکه عشق و علاقه، آشنا بودن به منطقه یکی از ابزار مدیریت است؛ بیان داشت: من سپیدان را خانه ام می دانم، کمبود ها،پتانسیل ها، استعداد ها و مردم خونگرمش را می شناسم و عشق و علاقه دارم که خانه ام با حمایت مردم و مسئولین در راستای عمران و آبادی رونق دهم تا پیشرفت کند. وی با تاکید بر اینکه موفقیت با سلیقه ایی و جزیره ایی عمل کردن محقق نخواهد شد؛ تصریح کرد: اتحاد، همدلی و یکپارچگی رمز موفقیت ما در این راه خواهد بود.

فرماندار سپیدان اختلاف سلیقه را جزء ذات بشر دانست و افزود: باید با تعامل و تحمل اختلاف سلیقه های همدیگر، احترام و رعایت قانون و خصوصا احترام به حقوق همدیگر در راستای عمران شهرستان قدم و گام برداریم و در راستای منویات مقام عظمای ولایت، اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را محقق کنیم. وی در همین راستا بیان داشت: با اتحاد و همدلی ما مسئولین انگیزه خدمت بین کارمندان و امید، شوق و نشاط بین مردم هم بیشتر خواهد شد و مسلما عکس این مهم هم صادق است.

زارع خفری ضمن تقدیر از زحمات فرمانداران قدیم شهرستان ابراز داشت: بنده اصالتا از جانب خود به عنوان یک شهروند سپیدانی و نیابتا از جانب مردم فهیم شهرستان از زحمات مدیران، مسئولینی و کارمندانی که در این شهرستان به توان خود زحمت کشیده اند، تقدیر و تشکر می کنم.

فرماندار سپیدان در پایان سخنان خود خطاب به کسانی که  دل در گرو شهرستان دارند و در نقاط مختلف این کشور زندگی می کنند( از مدیر تا کارگزار)، بیان داشت: استدعا دارم و دست نیاز دراز می کنم مساعدت، همراهی و همکاری کنند تا بخشی از مشکلات این شهرستان را رفع کنیم تا جزء ناچیزی از دینی که زادگاهمان به گردنمان دارد را برطرف کنیم.

خادم نماینده شهرستان سپیدان ضمن تشکر از خدمات ارزنده فرماندار اسبق شهرستان وتبریک به فرماندار جدید گفت: در این مدت تلاش ها و فعالیت های بسیاری در حوزه های مختلف عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، مسکن مهر، آب و فاضلاب و کشاورزی انجام شد. همچنین پروژه هایی وجود داشت که متوقف مانده بود و با تلاش هایی که صورت گرفت بسیاری از مشکلات حل و این پروژه ها اجرایی شد. البته به این معنی نیست که همه مشکلات شهرستان سپیدان حل شده و با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و خیلی کارهای دیگر باید انجام شود.

در ادامه فرماندار سابق شهرستان افزود : بنده این توفیق را داشتم که در مدت خدمت دراین شهرستان وبا اهتمام مدیران این شهرستان برای توسعه و پیشرفت سپیدان کمک کردند. خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق و نعمتی است که نصیب هر کسی نمی شود مگر اینکه به خواست خدا باشد و پایان دوران خدمت نیز چیزی جز صلاح خداوند نیستوی خاطرنشان کرد: در این مدت تلاش بر این بود که به روستاها توجه ویژه ای شود و عملیات بهسازی روستاهای شهرستان در این دوره رونق گرفت. . در این مدت ارتباط خوبی با مجموعه اداری شهرستان خصوصا امام جمعه شهرستان ونماینده برقرار شد و همه برای توسعه شهرستان تلاش کردند. صبر و حوصله، مشورت، شجاعت و نترسیدن از هیچ کس جز خدا و همچنین تواضع در برابر مردم سرلوحه کار بوده و هیچ گاه به دنبال پست و مقام نبوده ام. ودرپایان گزارشی مختصر از مجموعه فعالیت های ۱۹ ماهه در دوره خدمت در فرمانداری شهرستان بیان کرد.

پژوهش معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس نیز در این مراسم اظهار کرد: عزت، افتخار و اقتدار کشور را مدیون خون شهدا هستیم.کار فرمانداری کار ساده ای نیست. مدیریت چنین شهرستانی می تواند الگوی دیگر شهرستان ها باشد.وی اخلاق و سعه صدر آقای مشتاقی می تواند الگویی برای دیگر مدیران استان باشد.آقای مشتاقی به دور از شائبه های سیاسی کار کرد و رفتار و عمل وی نیز نشان داد که به هیچ گروهی وابسته نیست.معاون استاندار فارس همچنین با تاکید بر توانمندی های فرماندار جدید، برای وی آرزوی موفقیت کرد.  در پایان این مراسم از زحمات  صالح مشتاقی لارتقدیر و شبیر زارع خفری به عنوان سرپرست فرمانداری سپیدان منصوب شد.

انتهای پیام/

 

 

 

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *