خانه / اسلایدر / بزن و بکوب امشب کنار…!!!/ بی غیرتانی از جنس مسئول!

بزن و بکوب امشب کنار…!!!/ بی غیرتانی از جنس مسئول!

برخی‌ها آمده‌اند تا فقط رقاصی کنند، فرقی هم نمی‌کند ساز و آهنگ چه باشد، این‌ها کلاً رقاصی برای صاحب‌شان را دوست دارند.

به گزارش سپیدان پرس، رئیس‌جمهور آمریکا با قاطعیت تمام یک‌به‌یک وعده‌های انتخاباتی‌اش را اجرا می‌کند و در همین راستا بی‌هیچ واهمه‌ای ملت ایران را در کنار مردم ۵ کشور مسلمان، تروریست می‌خواند و با همین بهانه‌، فرمان عدم صدور ویزا را برای نامبردگان صادر می‌نماید تا نژادپرستی و دیدگاه ضداسلامی‌اش را نمایان کرده باشد. آنوقت بازهم دایه‌های مهربان‌تر از مادر با کمی تاخیر تعجب‌برانگیز پیدایشان می‌شود و همچون گذشته تطهیر چهره‌ی آمریکا را در دستور کار قرار می‌دهند.

دیگر عالم و آدم می‌دانند ترامپ با هر کشوری هم تعامل کند، دست از خصومت‌ با ایرانی‌ها بر نمی‌دارد اما با این حال گروهی همچنان سعی دارند او را بی‌تقصیر جلوه داده و به مردم اینگونه القاء کنند که رئیس‌جمهور آمریکا آدمِ خوبی است اما چون مقامات ایرانی به خواسته‌هایش عمل نمی‌کنند، مقداری عصبانی شده است!

باید به این جریان‌های سیاسی که تا دیروز در کنار «صبحِ بدون تحریم»، «پرواز مستقیم تهران-نیویورک» را تیتر می‌کردند حق داد اینگونه به تکاپو بیفتند. نباید از رسانه‌های زنجیره‌ای پدرخوانده انتظار داشته باشیم به سیاستِ ضدایرانی مسئولین آمریکایی اشاره و اذعان کنند هیچ دولت‌مرد ایرانی نمی‌تواند با مذاکره و تعامل دشمنی آنان را با مردم اسلام‌گرا از بین ببرد.

در این بلبشور سیاسی و بزن‌بزن‌های بین‌المللی در کمال تاسف برخی از شخصیت‌ها و جریان‌ها کاسه‌ی گدایی غیرت به دست گرفته‌اند و چنان خود را به آن راه زده‌اند که خود نیز بی‌تقصیری‌شان را باور کرده‌اند.

در عرصه‌ی فعلی هیچ‌کس قطعنامه‌ها را کاغذپاره نمی‌نامد و اَحدی نیز از هولوکاست سخن نمی‌گوید اما بازهم ایرانی‌ها با اینکه تمام مفاد برجام را اجرا کرده‌اند تحریم می‌شوند. در این میان تنها یک مقوله متفاوت‌تر جلوه می‌کند و آن اینکه پیش‌تر با صنایع هسته‌ای تحریم بودیم و اکنون بدون صنایع هسته‌ای در تحریم به سر می‌بریم.

باید ترامپ را یک معجزه دانست، او تنها کسی بود که می‌توانست با نمایان ساختن باطن آمریکایی‌ها، آن‌هایی را که در جاده خاکی حرکت می‌کنند، اندکی آگاه سازد تا بدانند کلید حل مشکلات ایران در آمریکایی نیست که رئیس‌جمهورش تنفر خویش را از مسلمانان اعلام می‌کند.

عمق فاجعه وقتی نمایان می‌شود که روشنفکرنمایان ذلت‌پرست، راهکار علمی ارائه می‌دهند و می‌گویند برای رفع تحریم‌ها و بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی آن نظام و مردمی باشید که ترامپ می‌خواهد! به زبان ساده‌تر از مردم می‌خواهند قرآن و پیامبرشان را کنار بگذارند و از صبح سه‌‌شنبه آمریکایی زندگی کنند، لابد نظام هم باید لیبرال و برپایه‌ی اومانیسم باشد و غلام حلقه‌ به گوش شود تا مبادا اقداماتی انجام دهد که به ترامپ بر بخورد!

عقل برخی از اعضاء گروه‌های سیاسی و مسئولین ما در همین حد و اندازه است، در وجنات آنان چیزی به نام غیرت نمی‌گنجند و برای رسیدن به مادیات حاضرند به سازِ آمریکایی‌ها برقصند!

انتهای پیام/

همچنین ببینید

موضوعات مهم و قابل تامل در نماز آدینه این هفته / از عدم فراموشی مشکل آب شرب شهر تا تذکر به اقدام ضد فرهنگی در شهرستان و…

حجت الاسلام موسوی انور خطیب جمعه سپیدان، در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *