خانه / اجتماعی / فضای سپیدان در سه روز مانده به انتخابات!/ تنور انتخابات در سپیدان هنوز داغ داغ نشده است!

فضای سپیدان در سه روز مانده به انتخابات!/ تنور انتخابات در سپیدان هنوز داغ داغ نشده است!

شهرستان سپیدان به مرکزیت شهر اردکان با وجود اینکه سیاسی ترین شهر استان فارس محسوب می شود و انتظار تحرکات سیاسی و انتخاباتی در این شهر نیز است، در ۳ روز مانده به انتخابات فضایی سالم و بدون تنش را سپری می کند.

به گزارش سپیدان پرس، در ۳ روز مانده به انتخابات، فضای تبلیغاتی ناسالم، نصب بنر و پوستر کاندیداها بر سر و صورت شهرهای استان فارس! آنقدر چهره شهر را مخدوش کرده که مردم نیز از این اقدام برخی از کاندیداها و طرفدارانشان به ستوه آمده اند؛ پیاده روها، لای درب منازل و اماکن عمومی، همه و همه امانگاه پوستر ها شده اند.

اما در این میان فضای شهرستان سپیدان برخلاف سایر نقاط استان از فضایی سالم و بدون تنش انتخاباتی بهره می برد.

بنر ها و پوستر های کاندیداها طبق قوانین انتخاباتی در جایگاه های اختصاصی مربوط به نامزد ها نصب و توزیع آنها در فرهنگ سازی کامل در بین اصناف و بازاریان و دیگر اماکن عمومی همراه با میل باطنی افراد انجام می یابد.

قطعاً علت اصلی این اعمال از سوی طرفداران و خود کاندیداها، فرهنگ غنی منطقه می باشد که ترویج دهنده اخلاق و رفتار پسندیده در هر برهه از زمان ممکن حتی انتخابات است.

با وجود اینکه اکثریت نامزد های شورای شهر در سه بخش مرکزی، هماشهر و بیضاء در کارزار انتخابات حضور یافته و در تلاش کسب آرای مردمی هستند، ولی تحرکات انتخاباتی آنطور که باید و شاید در این شهرستان عملیاتی شود، نیست و تنور انتخابات در شهرستان هنوز داغ داغ نشده است؛ شاید اعتلاف و یا عدم اعتلاف و یا دیگر عوامل مرتبط برای اخذ رای اعتماد عامل این مهم است.

از سویی رقابت ۲ ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری با وجود اینکه در حساسیت کامل به سر می برد، از تحرکات سیاسی و انتخاباتی کاسته است و اعضای ستاد ها همگی برای جلب آرای  مردمی بسیج شده اند.

هر چند در این میان تحرکاتی غیر اخلاقی و ناشیانه از سوی برخی ها صورت می گیرد که در شانشان نیست؛ امحاء کردن پوستر رقیب، نصب پوستر نامزد مربوطه روی پوستر های کاندیدای رقیب و… من جمله اعمال ناپسند انتخاباتی است که موجب بد قلبی مردم می شود.

اینگونه ترفند برخی ها برای کسب آرای مردمی آن هم با دروغ و افترا، قطعاً صدای دشمن بوده و خواهان ناامیدی امت اسلامی هستند؛ ولی غافل از اینکه شور و شعور مردمی واقف بر همه تفکرات و احزاب و گروه ها بوده و خود با حضور گسترده در انتخابات که دغدغه رهبر انقلاب و مسئولین امر بوده، شخص اصلح و انقلابی را با اتکا به معیار ها و مولفه های یک نامزد سالم انتخاب خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

همچنین ببینید

آقای نوشادی خداحافظی کرد / محمودی اطهر دادستان جدید شد

در حاشیه دیدار مردمی دادستان کل استان فارس با مردم سپیدان، آقای ابراهیم نوشادی دادستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *